Hotel Antonietta Teplice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Svatopluka Čecha 9, Teplice 41501

Hotel Antonietta s výborným hodnocením má pro vás připravené komfortní ubytování v severočeských Teplicích, v těsné blízkosti zdejších lázeňských domů. Sídlí v kompletně zrekonstruovaném secesním domě postaveném už v roce 1896. V jeho okolí si užijete léčebné procedury, procházky v parcích a řadu dalších aktivit.Bezbariérový hotel vybavený výtahem i plošinou pro vozíčkáře nabízí moderní pokoje pro 1 až 4 osoby s celkovou kapacitou 44 lůžek. Během pobytu máte k dispozici společenské prostory vhodné i pro soukromé a firemní akce. Motoristé mohou zdarma zaparkovat přímo před hotelem.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Hotel Antonietta Teplice On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Studio s rozkládací pohovkou
Jednolůžkový
Třílůžkový
Čtyřlůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Antonietta Teplice Pokoje

V Hotelu Antonietta máte na výběr z 15 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojů se samostatnou koupelnou (umyvadlo, sprchový kout + sociální zařízení). Dále jsou vybavené příjemným nábytkem z dřevného masivu, satelitní televizí, lednicí, trezorem a telefonem. Ke dvěma pokojům patří také balkón, podkrovní pokoje mají na střešních oknech rolety.

Ve všech prostorech se přes Wi-Fi zdarma připojíte k internetu. Hotelová recepce vám poskytne potřebné informace. Objednat si můžete praní a žehlení prádla, zapůjčení jízdního kola i letištní transfer. Zakoupíte si v ní také suvenýry a drobné zboží.

Hotel Antonietta Teplice Gastronomie

V ceně ubytování v Hotelu Antonietta dostanete snídani podávanou v podobě originálního švédského stolu. Další stravovací služby podnik neposkytuje, v jeho blízkém okolí však najdete více než dost restaurací, bufetů, kaváren, barů a dalších podniků, ve kterých spokojeně ukojíte svůj hlad i žízeň.

Hotel Antonietta Teplice Recepce

7:00 - 10:00


15:00 - 22:00


nebo dle požadavku


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • Discover
 • JCB

Hotel Antonietta Teplice Dostupnost

Do severočeských Teplic dojedete autem po dálnici D8, ze které exitem 64 sjedete na rychlostní komunikaci č. 63 (E442), a ta vás přes Bystřany dovede až do města. Hotel Antonietta najdete v původním lázeňském centru, parkovat v ulici před ním můžete bezplatně.

Teplické vlakové a autobusové nádraží se nachází jen pár metrů od sebe, k místu ubytování se z nich pěší cestou projdete zhruba 15 minut.

Hotel Antonietta Teplice Okolí

Při pobytu v Hotelu Antonietta si užijete tu nejkrásnější část Teplic s lázeňskými parky, vyhlídkami a mnoha zajímavými místy. Nenechte si ujít prohlídku zdejšího zámku s regionálním muzeem, za návštěvu stojí i místní hvězdárna a planetárium nebo botanická zahrada. Sportovně nadaní hosté ocení blízkost aquacentra s minigolfem a kurty na squash, v zimě se vydají na sjezdovky lyžařského areálu Komáří vížka.

Hotel Antonietta Teplice

Svatopluka Čecha 9, Teplice
Zobrazit celou mapu